Сайт створено на платформі Nethouse. Хочете такий же?
Власнику сайту

Відгуки

Залишити відгук
Оксана
Оксана
Не звертайтеся до цієї фірми, вони дурять людей. Чоловік поїхав від них на Латвію (будівництво) до так званого ОЛЕКСІЯ.Обіцяють одне,а отримують друге. НЕ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО НИХ.ВОНИ І ВАС ОБДУРЯТЬ.ІННА гарно вміє розказувати басні, а сама не компетентна ні в чому. Якщо у вас будуть проблеми, вам ні хто з них не допоможе. ВОНИ ШУКАЮТЬ ЛОХІВ. НЕ ПОПАДІТЬСЯ НА ЇХНЮ ВУДКУ.
коментувати
Іван
Іван
Реально працевлаштовують. Все офіційно. Звертався з знайомим в цю фірму за візою. Допомогли з документами, візи получили. Мали їхати на свою роботу, але там не вийшло, фірма запропонувала свою. Поїхали на автомобільний завод, робота не складна, платять вчасно, мають зробити нам річні запрошеня. Наразі всім задоволені. Будемо звертатись ще.
коментувати
Іванка
Іванка
Зверталась до них за працевлаштуванням, так я вперше хотіла виїхати за кордон, то все гарно мені пояснили, знайшли легку роботу як на перший раз. Завжди були зі мною на зв'язку, знала хто і де мене зустріне. Робота сподобалась, працюю і на далі тут, зробили мені тимчасовий побит.
Дякую вам
коментувати
Ірина
Ірина
Робили в цьому агенстві з сестрою візу. Документи гарно підготували, ще й навіть пояснили по них, що дуже сподобалося, візу отримали. Ціни нормальні, відносно інших агенств в які ми зверталися. Дуже задоволені обслуговуванням, неодмінно ще раз до вас звернемося. Рекомендуємо!
коментувати
Василь
Василь
В Чехії в кількох км від Німеччини працюю на заводі БМВ - сортую алюмінієві деталі. 80 корун годину. житло безкоштовне прямо на фабриці. Працюю 8 годин в день, але, якщо можу то і 10 і 12 і 14 годин. Ну, якось так)))
Дякую цим людям що відправили мене сюди.
коментувати
До попередніх записів